Balsošana par “ Latvijas gada monētu 2016”

Ziņa publicēta 19.04.2017
Latvijas Banka sadarbībā ar partneriem no 7. aprīļa līdz 27. aprīlim rīko ikgadējo sabiedrības aptauju "Latvijas gada monēta", kas ir gada notikums Latvijas monētu mākslā. Sabiedrība Tilde un Kultūras informācijas sistēmu centrs portālā letonika.lv piedāvā erudīcijas spēli monētu izzināšanai.

Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēka aktīvi iesaista lasītājus par “Gada monētu 2016” balsojumā un virtuālajā  spēlē "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes kopā ar letonika.lv!" . 2016.gadā izlaistas septiņas kolekcijas monētas, kas stāsta par Latvijas kultūru, vēsturi un cilvēkiem. Liezēres pagasta Mēdzūlas  bibliotēka iesaka ikvienam izvēlēties tīkamāko monētu un nobalsot savā bibliotēkā vai interneta vietnē www.bank.lv/aptauja par  “Latvijas gada monētu 2016”.
 Liezēres pagasta Mēdzūlas bibliotēkas vadītāja Indra Goba