Degumniekos: “Kur dzīvo grāmatas?”

Ziņa publicēta 26.04.2017
Pirmskolas iestādes “Sauleszaķēnu” grupiņas iepazīšanās ar pagasta bibliotēku

20.aprīlī Degumnieku bērnudārza bērni bija ieradušies pagasta bibliotēkā. Tā bija viņu pirmā kopīgā ekskursija grāmatu pasaulē. Bibliotēkas vadītāja pastāstīja par visu, ko piedāvā bibliotēka. Bērni savās mazajās rociņās paauklēja gan pašu mazāko, gan smagāko grāmatu bibliotēkā. Lielu interesi izraisīja neparastās grāmatas. Bibliotekāres palīgs gailis bija pazaudējis visus BIBLIOTĒKAS  uzraksta burtus. Mazie palīgi bija ļoti acīgi, un, ātri vien, visus 10 burtus atrada.

Pēc izkustēšanās  tika izlasīta L. Strautas grāmata “Ola, kura negribēja krāsoties”, jo tikko bija pagājušas Lieldienas. Pēc noklausīšanās mazie ciemiņiem  arī vajadzēja izkrāsot katram savu olu, kas bija uzzīmēta uz papīra. Rezultātā sanāca skaistas, košas, raibas Lieldienu olas.

Brīvbrīdī sauleszaķēni pētīja interesantās grāmatas, spēlēja spēles.

Nobeigumā bibliotekāre dāvināja audzinātājai V. Sutejeva grāmatu “Pasaka par puķīti septiņlapīti”, kura būs jāizlasa grupiņā. Bet katrs bērns saņēma savu puķīti septiņlapīti.

Tā bija jautra un izzinoša stunda bibliotēkā!

Bibliotēkas vadītāja Ināra Kokare