"Šķūnīša māksla" viesojas Mārcienas bibliotēkā

Ziņa publicēta 22.09.2022
Esiet laipni aicināti apskatīt Sandras Valaines gleznu izstādi "Šķūnīša māksla". Pavasarī "Šķūnīša māksla ienāca pilsētā" un Sandras gleznas bija apskatāmas Madonas novada bibliotēkā. Toreiz skatītājus priecēja pārsvarā vistu tēma, bet tagad, rudenī, Mārcienā ir aplūkojami citi mākslinieces darbi, lai gan arī šoreiz daži putni ir. Kādas gleznas nosaukums ir "Sapulci gaidot". Kā tu domā, kas tajā ir attēlots?

"Katrs cilvēks, ko mēs sastopam, atstāj nospiedumus mūsu dzīves ceļā. Cik tie būs spēcīgi un nozīmīgi, izvērtējam mēs paši. Es ar savu darbošanos vēlētos iekrāsot pagasta dzīvi krāsaināku un ceru, ka mums kopā tas izdosies", - saka Mārcienas pagasta iedzīvotāja un Lubānas mākslas skolas skolotāja, māksliniece Sandra Valaine.

Egita Kalniņa,
Mārcienas pagasta bibliotēkas vadītāja