"Lieldienu pastaigu maršruts" Bērzaunes pagastā

Ziņa publicēta 04.04.2023
Baudot pavasari un sauli, dosimies dabā. Būsim kustīgi! Aicinām iedzīvotājus iesaistīsimies aktivitātē "Lieldienu pastaigu maršruts", ko organizē BJIC "Dinamika" un Bērzaunes pagasta bibliotēka. Gaidot Lieldienas, dodies pastaigā ar ģimeni vai draugiem no Sauleskalna līdz Bērzaunei. Maršruta sākuma punkts ir pie Sauleskalna Tautas nama, tur atrodi Lieldienu sveicienu, noskenē QR kodu un uzzini, kur ir nākošais pieturas punkts. Seko norādēm, atrodi 10 Lieldienu sveicienus un izlasi trīs tautasdziesmas un trīs ticējumus par Lieldienām. Fotogrāfijas, kas apliecina Jūsu piedalīšanos aktivitātē, lūdzu sūtīt uz WhatsApp 29560600 vai uz e-pastu iveta.larionova@madona.lv, lai noslēgumā varētu izveidot foto kolāžu.

Iveta Larionova,
Bērzaunes pagasta bibliotēkas vadītāja