Novadpētniecības izstāde "Cauri laiku laikiem, cauri atmiņām" Ļaudonas pagasta bibliotēkā

Ziņa publicēta 12.04.2023
No 2021. līdz 2025. gadam atzīmējam latviešu grāmatniecības piecsimtgadi. 1525. gadā iespieda pirmo grāmatu latviski, un tas aizsāka latviešu grāmatu kultūras attīstību piecu gadsimtu garumā. Latviešu grāmatu kultūra kļuva par vienu no nācijas stūrakmeņiem, tādēļ latviski rakstītā un grāmatā iespiestā vārda vēsture ir Latvijai un latviešiem nozīmīgs laiks, kuru cildinām tagad, 500 gadus pēc pirmās grāmatas tapšanas.

Par godu šim notikumam bibliotēkā tapusi izstāde ar jūsu pašu iesaisti! Nāc uz bibliotēku un aplūko retas, senas, interesantas, vēsturiskas grāmatas, žurnālus, iespieddarbus, kartiņas un ne tikai!

Ieva Kārkliņa
Ļaudonas pagasta bibliotēkas vadītāja