Miķelītis- bagāts vīrs!

Ziņa publicēta 03.10.2023
Miķeļdienas rīts Vestienā ausa skaisti saulains un silts - vēl brīnišķīgāku to darīja mazie “spridzeklīši” no Vestienas PII. Bērni zināja stāstīt, ka esot jāvēro laikapstākļi.

Ja liela migla, tad būšot laba nākamā vasara, bet, cerams, ka skaists rīts tāpat nesīs jauku laiku citugad. Miglu neviens nebija redzējis, bet pamanījuši kokos vēl ozolzīles - tas solot, ka Ziemassvētkos būs dziļi sniegi.

Kopīgi klausījāmies dziesmiņu, mazliet padejojām un tad sākām skatīties, ko tad tas rudens vīriņš Miķelis ir mums atnesis. Mazliet palasījām pasaciņu, pamācījāmies par graudu ceļu līdz dažādiem gardumiem, arī mīklas minējām, dažādus augus un zvēriņus zīmējām un mazliet no “Miķeļa” nestajiem labumiem baudījām.
Paldies jaukajiem miķeļbērniem un skolotājām par svētku noskaņu arī bibliotēkā!

Jūsma Ogorodņikova,
Vestienas pagasta bibliotēkas vadītāja