Nacionālā bibliotēka rīko Rainim un Aspazijai veltītu konkursu jaunajiem lasītājiem

Ziņa publicēta 26.02.2015
Atzīmējot Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gadskārtu, Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJLP, IBBY Latvijas nodaļu) rīko "Plašā Apvāršņa konkursu" jaunajiem lasītājiem. Tā galvenais temats būs Raiņa un Aspazijas darbi, idejas un dzīvesstāsti, kuri tiks aktualizēti mūsdienu bērnu lasīšanas pieredzē.

Konkursa galvenā balva būs iespēja piedalīties vienu nedēļu ilgā bezmaksas nometnē jaunajiem lasītājiem Raiņa un Aspazijas iemīļotajā pilsētā Jūrmalā. Nometnes programmā līdztekus veselīgai atpūtai dabā ieplānotas ekskursijas, nodarbības muzejos, grāmatām veltītas spēles un konkursi, radošas darbnīcas, tikšanās ar rakstniekiem un citām radošām personībām.

Konkurss notiks 3 kārtās. Pieejams konkursa 1. kārtas uzdevumus.

Konkursam var pieteikties līdz 9.martam elektroniski: http://ej.uz/Apvarsnis_konkurss (Ja ir neskaidrības par pieteikšanos, lūdzu, sazināties ar Ilzi Čilipāni)

Mēs pateicamies Jums par interesi un atsaucību! Lai veicas!

K O N T A K T I:

Dalībnieku reģistrācija: