Izstāde "Velna Skroderis, Kujupes krasti un baltais galdauts"

Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē apskatāma Aivara Aivieksta dzejas rindu un Lailas Rudzones fotostāstu izstāde "Velna Skroderis, Kujupes krasti un baltais galdauts". Krāsaini stāsti par dzejnieka dzīvi un divām jaunākajām grāmatām, par kulināro mantojumu un vēsturiskiem notikumiem Kujupes krastos!
Ziņa publicēta 14.07.2021lasīt vairāk...

Covid-19 digitālais sertifikāts

Madonas novada bibliotēkā, pieslēdzoties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem ( internetbanku, eID), ir iespējams izdrukāt Covid-19 digitālo sertifikātu! Iedzīvotāji, kuri nelieto internetu vai neizmanto internetbanku, sertifikāta saņemšanai var vērsties Madonas novada bibliotēkā, Skolas ielā 12, tel. 64820912, 29471956, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu!
Ziņa publicēta 30.06.2021lasīt vairāk...

Madonas vārds tavā mājā

Gaidot Madonas 95.dzimšanas dienu, Madonas novada bibliotēka aicināja iesaistīties aktivitātē "Madonas vārds tavā mājā" un iesūtīt fotogrāfijas ar suvenīriem, priekšmetiem vai piemiņas lietām, uz kurām ir attēlota Madonas simbolika vai vārds MADONA. Paldies visiem, kuri atsaucās šim aicinājumam! Izstāde "Madonas vārds tavās mājās" būs skatāma visu vasaru bibliotēkas zaļajā zonā!
Ziņa publicēta 04.06.2021lasīt vairāk...

Bibliotēka informē

Sākot ar 3.jūniju Madonas novada bibliotēkas lasītavas atvērtas apmeklētājiem, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus!
Ziņa publicēta 02.06.2021lasīt vairāk...

Bibliotēka Madonā

Madonas novada bibliotēkas logos izstāde "Bibliotēka Madonā". Iespēja doties neklātienes ceļojumā pa bibliotēkas atrašanās vietām Madonā, laika posmā no 1923.gada līdz mūsdienām.
Ziņa publicēta 01.06.2021lasīt vairāk...

Literārā orientēšanās spēle “Rakstnieku ielas Madonā”

• Spēle notiek no 1. - 6.jūnijam; • Spēlē piedalās individuālie dalībnieki vai ģimenes; • Spēles noteikumi: Spēles dalībnieki apmeklē rakstnieku ielas Madonā, izpilda katrā ielā dotos uzdevumus. Atbildes un fotogrāfijas iesūta Madonas novada bibliotēkas e-pastā: biblioteka@madona.lv līdz 6.jūnijam, norādot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, telefona nr.). Pareizo atbilžu iesniedzēji saņems pārsteiguma balvas!
Ziņa publicēta 30.05.2021lasīt vairāk...