Ziemeļvalstu dienas aktivitātes

Šodien, atbilstoši laikapstākļiem aiz loga, Europe Direct Gulbenē pasākumu norises vietā Madonā, kas atrodas Madonas novada bibliotēkā, notika Ziemeļvalstu dienas aktivitātes.
Ziņa publicēta 28.11.2023lasīt vairāk...

Ziemeļvalstu diena Madonā

Ziemeļvalstis izsenis bijušas ekonomiski pārākas un attīstītākas par citām Eiropas valstīm. Kur slēpjas Ziemeļvalstu “veiksmes atslēga”? Kādas ir Ziemeļvalstu lielākās vērtības? Un kā Ziemeļvalstu ekonomika strādā cilvēku labā?
Ziņa publicēta 22.11.2023lasīt vairāk...

"Grāmatas gadsimta pieturā - Madonas bibliotēkā" interaktīva virtuālā izstāde

Madonas novada bibliotēka, apzinoties savu lomu rakstītā vārda, grāmatas nozīmīguma popularizēšanā, sabiedrības izglītošanā, iesaistījās LNB programmā, veltītā latviešu grāmatas gadadienas atzīmēšanā “Latviešu grāmatai – 500”. 2023. gada tēma ir “Grāmatu un ideju izplatīšana un izdošana”. Tika radīta interaktīva virtuālā izstāde, kuras mērķis ir popularizēt latviešu kultūras attīstību caur rakstītā vārda nozīmi, iepazīstinot ar senākajām grāmatām no bibliotēkas krājuma, kuras izdotas līdz 1923.gadam (ieskaitot), tādējādi atzīmējot arī Madonas novada bibliotēkas simtgadi. Izstādi sagatavoja Iluta Stanga. Izstāde tapusi Latvijas Nacionālā bibliotēkas pasākumu cikla “Latviešu grāmatai 500” ietvaros ar LR Kultūras ministrijas atbalstu.
Ziņa publicēta 15.11.2023lasīt vairāk...