Fotogrāfiju izstāde "Dziesma, deja, mūzika" Jumurdas pagasta Saieta ēkā

Jumurdas bibliotēka aicina apskatīt fotogrāfiju izstādi "Dziesma, deja, mūzika" Jumurdas pagasta Saieta ēkā. Izstādes autors VALDIS ZIRNIS savās fotogrāfijās ir fiksējis mirkļus 2019.gada 17.novembrī Ērgļu Saieta namā - Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncertā, kā arī fotogrāfijas atspoguļo košus brīžus no 2023.gada vasaras - Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem.
Ziņa publicēta 28.11.2023lasīt vairāk...

Svētki Jumurdā

18.novembrī Jumurdas pagastā svinējām mūsu Latvijas 105. gadadienu un Jumurdas bibliotēka atzīmēja 100. gadskārtu. Svētku pasākumā godājām Latvijas simbolus, dziedājām Latvijas Republikas himnu, svētku uzrunu teica Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre, dvēseliskas, Latviju godinošas dziesmas izpildīja mūziķe Zane Imša.
Ziņa publicēta 28.11.2023lasīt vairāk...

Izstāde "Gadsimta pietura - Madonas bibliotēka" Barkavā

2023. gads ir zīmīgs ar gadsimta sagaidīšanu Madonas novada bibliotēkā. Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā ielūkoties bibliotēkas ikdienas procesos 100 gadu garumā. Izstāde "Gadsimta pietura - Madonas bibliotēka" Barkavas pagasta bibliotēkā skatāma līdz 22.decembrim!
Ziņa publicēta 25.11.2023lasīt vairāk...

Valsts svētku nedēļa Vestienas bibliotēkā

Latvijā daudzi novembri sauc par patriotisma mēnesi - laiku, kad svinam piederību savai Dzimtenei. Apzinoties, ka tēvzemes mīlestība sākas ar savu “pagalmu”, ar pašu jaunāko paaudzi skatījām un runājām par Vestienas pagasta ēku vēsturi, ievērojamiem cilvēkiem, skaisto dabu, arī tuvajiem svētkiem- Mārtiņdienu, Lāčplēša dienu, Latvijas dzimšanas dienu.
Ziņa publicēta 16.11.2023lasīt vairāk...

Valsts svētki Jumurdā

Laipni aicināti Jumurdas bibliotēkas draugi, lai kopā atzīmētu Latvijas 105.gadadienu un Jumurdas bibliotēkas 100. gadskārtu.
Ziņa publicēta 13.11.2023lasīt vairāk...

Mana Latvija- dzejā, dziesmā un dejā

Novembris- patriotisma mēnesis. Svinam senos latviešu svētkus Mārtiņdienu, atzīmējam Lāčplēša dienu un svinam Latvijas 105.dzimšanas dienu. Patriotisms tā ir mīlestība pret savu zemi, pret valsti, kurā dzīvojam! Godinām dzejnieka Ojāra Vācieša piemiņu un lepojamies, ka mēs esam dziedātāju un dejotāju tauta! Barkavas pagasta bibliotēkā skatāma Ojāram Vācietim veltīta izstāde "Tu esi Latvija!". Bibliotēkas apmeklētājiem iespēja skatīties Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku koncertu ierakstus.
Ziņa publicēta 07.11.2023lasīt vairāk...