Putnu būrīšu darbnīca Aronas pagasta bibliotēkā Kusā

🐦🐦🐦Izgatavojot un uzstādot putnu būrīšus, dobumperētājiem putniem tiek palielināts pieejamo ligzdvietu daudzums, tādējādi veicinot ligzdošanas sekmes. 🔴 Ja vēlies izgatavot putnu būrīti, tad piesaki savu dalību Putnu būrīšu darbnīcā Aronas pagasta bibliotēkā (t.26167834). 🟢 Ja nevēlies izgatavot putnu būrīti, vari nākt bez pieteikšanās.
Ziņa publicēta 12.04.2024lasīt vairāk...

Izstāde "Apskāviens" Mētrienas bibliotēkā

Savā pirmajā izstādē Jekaterina Griškjane skatītāju vērtējumam piedāvā datorgrafikā veidotus dzīvnieku zīmējumus, kas liks pasmaidīt ikvienam garāmgājējam. Kā atzīst pati māksliniece: "Izstāde atklāj manu pasaules uztveri un manu būtību, tajā ir daudz humora, vēlme pēc rotaļīguma, viegluma un spoža efekta."
Ziņa publicēta 12.04.2024lasīt vairāk...

"Latvijas brūnajai – 100" - izstāde Kraukļu bibliotēkā

Izstāde par Latvijas brūno govju šķirni 100 gados – no šķirnes izkopšanas sākuma līdz mūsdienām, kad tik zināmās gotiņas tāpat kā Latvijas zilās ir jāglābj no izzušanas. Madonas novads skaistās ainavas, bet grūti apstrādājamas zemes dēļ ir piemērotāks lopkopībai, un tas kļuva par brūno govju šķirnes veidošanās centru.
Ziņa publicēta 10.04.2024lasīt vairāk...

Modras Selgas grāmatas atvēršanas svētki Praulienā

Aicinām uz Modras Selgas grāmatas atvēršanas svētkiem Praulienā! Pasākumā tiksimies ar grāmatas "Rakstos ievijušās domas" autori, būs apskatāma grāmatu izstāde "Praulienas autoru devums latviešu grāmatniecībai", par muzikālo noformējumu gādās Roberts Gotlaufs.
Ziņa publicēta 22.03.2024lasīt vairāk...

Teātra diena bibliotēkā Kusā

Aicinām teātra mīļotājus ceturtdien, 28. martā plkst. 18.00 uz Aronas pagasta bibliotēku Kusā atzīmēt teātra dienu. Kopā noskatīsimies mūsu pagasta teātra "Aronieši" viencēlienu "Akvārijs". Ieeja brīva.
Ziņa publicēta 20.03.2024lasīt vairāk...