"Šķūnīša māksla" viesojas Mārcienas bibliotēkā

Esiet laipni aicināti apskatīt Sandras Valaines gleznu izstādi "Šķūnīša māksla". Pavasarī "Šķūnīša māksla ienāca pilsētā" un Sandras gleznas bija apskatāmas Madonas novada bibliotēkā. Toreiz skatītājus priecēja pārsvarā vistu tēma, bet tagad, rudenī, Mārcienā ir aplūkojami citi mākslinieces darbi, lai gan arī šoreiz daži putni ir. Kādas gleznas nosaukums ir "Sapulci gaidot". Kā tu domā, kas tajā ir attēlots?
Ziņa publicēta 22.09.2022lasīt vairāk...

Dzejas dienas Praulienā

Praulienas pagasta bibliotēka sadarbībā ar Saikavas tautas namu aicina uz Dzejas dienu pasākumu. Tiksimies ar mūsu novadnieci Dzidru Bogatirevu, klausīsimies Dzidras dzeju un baudīsim mūziku grupas "Divi Krasti" izpildījumā. Uz Dzejas dienu pasākumu: "Es saberu gadus kā ābolus grozā..." visi mīļi aicināti Praulienas pagasta ēkas zālē Kalna ielā 2, šī gada 25. septembrī plkst. 13.00.
Ziņa publicēta 16.09.2022lasīt vairāk...

Dzejas diena Mārcienā

16. septembrī plkst. 14.00 Mārcienas bibliotēka sadarbībā ar Mārcienas kultūras namu aicina uz pasākumu „Diena kā dzeja, dzeja kā diena”. Tā būs dzejas dienām veltīta pēcpusdiena, kuras laikā tiksimies ar mākslinieci Sandru Valaini. Būs iespēja aplūkot viņas gleznas, ieklausīties dzejas rindās un, kas zina, varbūt arī sajust dzejnieku sevī. Laipni aicinām!
Ziņa publicēta 15.09.2022lasīt vairāk...