Lasītāju klubiņš

Madonas novada bibliotēkā 7.martā tika nodibināts Lasītāju klubiņš. Pirmā tikšanās reize noritēja emocionāli piesātinātā un sirsnīgā gaisotnē, kad savus lasītājus iepazīstinājām ar plānotajām aktivitātēm.

Mūsu plāni ir nedaudz mainījušies un klubiņš savu darbību turpina ar aktivitātēm interneta vidē. Ir izveidota WhatsApp Lasītāju klubiņa grupa, kurā varam dalīties iespaidos par izlasīto, ieteikt viens otram interesantas grāmatas un piedalīties dažādās diskusijās!

Ja kādam ir vēlēšanās pievienoties Lasītāju klubiņa WhatsApp grupai, zvaniet!

Telefons uzziņām 29471956

Dārgie grāmatu mīļotāji! Uz drīzu tikšanos klātienē!"Lasītāju klubiņa" pavasara aktivitātes

   “Lasītāju klubiņš” savu darbību Covid-19 laikā turpināja WhatsApp grupas sarakstes veidā. Šajā laikā mēs nesteidzīgi varējām pievērsties mūsu kopīgajam vaļaspriekam- grāmatu lasīšanai. Izveidotās grupas dalībnieki dalījās iespaidos par izlasītajām grāmatām un tur gūtajām atziņām. Raisījās dažādas diskusijas par tēmām “Ko man nozīmē laba grāmata”, “Manas bērnības mīļākā grāmata”, ”Citāti no grāmatām”, “Lasītāji iesaka”.

Grupas dalībnieki dalījās ar informāciju par dažādiem konkursiem, kurus rīkoja gan pagastu, gan novadu bibliotēkas, ieteica viens otram dažādas interesantas nodarbes. Daži no “Lasītāju klubiņa” dalībniekiem “sadraudzējās” Goodreads.com  lietotnē.

Bibliotēku nedēļā piedāvājām pārbaudīt savas zināšanas par un ap grāmatām.

 Arī turpmāk  jaunumi un dažāda veida saziņa būs atrodama “Lasītāju klubiņa” WhatsApp grupā

“Lasītāju klubiņam” jau gads!

Liekas, ka tas bija pavisam nesen , kad emocionāli muzikālā gaisotnē, Sieviešu dienas priekšvakarā, dibinājām “Lasītāju klubiņu”! Gads ir paskrējis nemanot!

Pirms pavasara ārkārtas situācijas, tas bija pēdējais klātienes pasākums Madonas bibliotēkā. Tā kā iecerētā darbošanās izpalika, risinājums klubiņa tālākai darbībai bija WhatsApp lietotnes izmantošana. Kā izrādījās, tad šis veids, kā dalīties atziņās par izlasītajām grāmatām, domu apmaiņa un dažādas diskusijas ir izrādījies ļoti ērts un mūsdienīgs.