18.septembrī seminārs

Ziņa publicēta 05.09.2013
18.septembrī Uzziņu lasītavā notiks seminārs Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu pašvaldību bibliotēku darbiniekiem, kura noslēgumā ikviens interesents laipni aicināts uz Dzejas dienām Madonā „Es runāt gribētu uz visu zemi…” /R. Blaumanis/.

18.septembrī no 10:00 līdz 11:30 notiks seminārs Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu pašvaldību bibliotēku darbiniekiem, kura laikā tiks apspriesti vairāki svarīgi darba jautājumi:

·         Gaismas pils laikā un telpā: Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunā ēka Gaismaspils atklāšana.

·         Akcijas “Tautas grāmatu plaukts” un “Grāmatu draugu ķēde”.

·         “Baltijas ceļš” digitālajā arhīvā “Europeana 1989”.

·         Bērnu žūrija.

·         ES jaunumi.Viktorīna par aktualitātēm un procesiem Eiropas Savienībā.

·         Aktualitātes bibliotēku darbā.

Bet 12:00 bibliotēkas telpas iesildīs Dzejas dienu noskaņa „Es runāt gribētu uz visu zemi…” /R. Blaumanis/ - pārnovadu sasaukšanās dzejas, mūzikas un mākslas valodā, kad bibliotēkā viesosies literāti no Daugavpils radošās inteliģences asociācijas „DINA ART” (Jevgeņijs Golubevs, Lidija Vasaraudze + muzikāls sveiciens no Daugavpils un Cēsu kultūras biedrības „Harmonija” dalībnieki (Leons Staris, Māra Armanoviča, Astrīda Kamša, Sarma Enere, Lauma Daugiša, Mirdza Kerliņa, Dzidra Olengoviča, muzicē Valdis Atāls).

Bibliotēkas vestibilā darbosies Grāmatu galds.

Dzejas dienu noslēgumā notiksCēsu kultūras biedrības „Harmonija” mākslinieku izstādes atklāšana Konferenču zālē.