Latvijas Nacionālā arhīva bibliotēka Atvērto durvju dienā aicina ekskursijā!

Ziņa publicēta 20.09.2013
Latvijas Nacionālā arhīva bibliotēka ielūdz visus interesentus uz ekskursiju Atvērto durvju dienas ietvaros piektdien, 27. septembrī.

Ekskursijas laikā ikviens varēs noklausīties stāstījumu par bibliotēkas vēsturi un darbību, kā arī apskatīt un iepazīt tās krājumu – daudz interesantas informācijas par vēsturi, ģenealoģiju, sociālajām, kā arī humanitārajām jomām.
Būs iespēja aplūkot interesantus ģenealoģiskos avotus – adrešu grāmatas, kalendārus, ģerboņu grāmatas, kā arī materiālus par Latvijas novadu vēsturi. Bibliotēkā pieejams arī ļoti plašs materiāls par dažādu Latvijas institūciju vēsturi – Latvijas dzelzceļa izdevumi, Latvijas valsts pārvaldes institūciju izdevumi – Ārlietu un Iekšlietu ministrijas pārskati un citi. Bibliotēkā atrodama informācija arī par dažādu Latvijas skolu vēsturi. Ekskursijas laikā interesenti varēs aplūkot arī bibliotēkas retumu krājumu, kurā vecākā grāmata ir 1506. gada izdevums.

Pieteikšanās ekskursijai pa e-pastu: biblioteka@arhivi.gov.lv vai pa tālruni: 67226761.
Ekskursijas laiki: plkst. 10.00 un 13.00 (lielāka apmeklētāju grupa var pieteikt sev citu izdevīgu laiku).
Adrese: Latvijas Nacionālā arhīva bibliotēka, Šķūņu iela 11, Rīga.

Uzaicinājuma afiša pieejama ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Ināra Millere