Aktivitātes oktobrī

Ziņa publicēta 28.09.2013
Aukstums kniebj vaigos un degungalā? Nāc pie mums – bibliotēkā vienmēr silti un mājīgi, turklāt, piedāvājam visplašāko grāmatu, periodisko izdevumu un audiovizuālo materiālu kolekciju. Bet 9.oktobrī noteikti atnāc uz Bērnu literatūras nodaļu!

2013.gada 9.oktobrī no 10:00-15:00 seminārs Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novadu pašvaldību un skolu bibliotēku darbiniekiem, kura laikā  publisko bibliotēku darbiniekiem notiks komandas veidošanas treniņš (Sense of Team) un tiks apspriestas aktualitātes pašvaldību bibliotēku darbā, savukārt, skolu bibliotekāri paralēli pārrunās aktualitātes skolu bibliotēku darbā, uzzinās Madonas novada bibliotēkas piedāvājumu skolām un IS Alises jaunumus

13:00 ikvienu interesentu aicinām uz Eiropas valodu dienu aktivitātēm Madonā:
* tikšanos ar rakstnieci, tulkotāju Mudīti Treimani;
* izstādes „Muminu ģimene no Somijas” atklāšanu (informācija tiks precizēta).

Darbosies arī I/K Virja grāmatu galds – iespēja iegādāties savā īpašumā kādu jaunu, īpaši kārdinošu grāmatu.

Konferenču zālē:
* Cēsu kultūras biedrības „Harmonija” mākslinieku izstāde;
‍* Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja ceļojošā izstāde „Eposs „Lāčplēsis” ilustrācijās 1888-2008”

Abonementā:
Izstādes rakstniekiem, dzejniekiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem
‍* „Cilvēki pilsētās un pārvērtībās” : rakstniekam Albertam Belam 75;
‍* „Laimes luteklis” : rakstniekam Gunāram Cīrulim 90;
‍* „Cilvēks cilvēkam” : dzejniekam Ziedonim Purvam 90;
‍* „Rakstniecei, tulkotājai Elīnai Zālītei 115”
‍* "Latvijas Tautas frontei - 25"

Tematiskās izstādes
‍* „Dzīvnieki grāmatu nosaukumos” : 4. oktobris – dzīvnieku aizsardzības diena

Uzziņu lasītavā:
Tematiskā izstāde
‍* „Ieskatāmies mākslas albumos”

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):
‍* Izstāde: „Eiro? Eiro!"

Bērnu literatūras nodaļā:
‍* Tematiska izstāde „Eksotiskie dzīvnieki mūsu mājās” – Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienai;
‍* 9.oktobrī 14:00 izstādes „Muminu ģimene no Somijas” atklāšana, tikšanās ar rakstnieci, tulkotāju Mudīti Treimani.