Šogad datorapmācības senioriem noslēgušās

Ziņa publicēta 18.10.2013
16.oktobrī Madonas novada bibliotēkā noslēdzās datorapmācību cikls senioriem Lattelecom projekta "Pieslēdzies, Latvija!" ietvaros.

Apmācības notika laika posmā no jūlija līdz oktobrim, iekļaujot  septiņas apmācāmo grupas. Katra grupa trīs dienu laikā apguva pamatiemaņas darbam ar datoru – sākot no datora ieslēgšanas, līdz pat saziņai Skype – bezmaksas saziņas rīkam internetā.

Nodarbības vadīja Praulienas pamatskolas informātikas skolotāja Māra Lilita Lapiņa, kura iesaistījusies Lattelecom projektā „Pieslēdzies Latvija”, lai apmācītu Madonas novada seniorus.

Šāda veida Lattelecom organizētais apmācību cikls bibliotēkā notika jau otro reizi, pirmais datorapmācību posms tika realizēts jau 2012.gadā.

Daiga Lapiņa
ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja