Gatavojamies svētkiem!

Ziņa publicēta 30.11.2013
Šodien, 30. novembrī, Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā pulcējās lieli un mazi madonieši, lai piedalītos radošajās darbnīcā „Gaidām svētkus”, kuru vadīja bibliotekāre Ruta Kozlovska. Patīkami, ka ne tikai bērni , bet arī vecāki ar lielu rūpību un aizrautību gatavoja apsveikuma kartiņas, eglītes rotājumus un dekorus.

Rīt jau pirmā Advente. Pamazām un palēnām tuvojas gada nogale, kad, svinot Ziemassvētkus, cits citu apdāvinām . Īstam un patiesam priekam nemaz nevajag daudz- tikai kopīgu gatavošanos svētkiem. Kas gan var būt mīļāks un sirsnīgāks par pašu rokām darinātu apsveikumu un eglītes rotājumu? Varbūt ne tik perfektu, bet dāvinātu no sirds.

Pēc intensīva darba - kopīga tējas dzeršana ar piparkūkām.

Gaidīsim visus interesentus atkal pēc nedēļas, 7.decembrī, lai gatavotu dāvanu kastītes.

Līga Fiļipova,
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja