Gada noslēguma seminārs

Ziņa publicēta 04.12.2013
Trešdien, 11.decembrī plkst. 10:00 notiks gada noslēguma seminārs, kas paredzēts reģiona bibliotēku darbiniekiem. Semināra noslēgumā plkst. 13:00 Madonas pilsētas kultūras namā Madonas bibliotēkas 90.jubilejas gada noslēguma pasākums – koncerts „Edīte Piafa. Atmiņu nakts”, kur aicināti visi - bibliotēkas apmeklētāji, sadarbības partneri, bibliotēkas draugi, mūzikas mīļotāji un Edītes Piafas talanta cienītāji.

Semināra programmā:

10:00 – 11:00  Aktualitātes bibliotēku darbā
Imelda Saulīte, Madonas novada bibliotēkas direktore
Daiga Puķīte, MNB direktores vietniece metodiskajā darbā
Daiga Lapiņa, MNB Lasītavu vadītāja
MNB speciālisti

11:00 – 11:40 Eiropas Savienības Bibliotēku Deklarācija: sagatavošanas un iesniegšanas process
Līga Kursīte, Kultūras informācijas sistēmu centra projektu koordinatore

11:40 – 12:20 Informācijas meklēšana Britannica datu bāzē
Agrita Sagalajeva, Kultūras informācijas sistēmu centra Projekta koordinatore

12:20- 12:35    Mācību resursi Internetā
Inga Niedra, Kultūras informācijas sistēmu centra mācību koordinatore

13:00   Koncerts „Edīte Piafa. Atmiņu nakts”
„Laimes kalngalus sasniegusī un zaudējumu bezdibeņos kritusī, - bezgala dziļi un patiesi, skaudri un sāpīgi savu dzīves ceļu iezīmē mazā parīziete, saukta par zvirbulēnu,” - tā kāds rakstījis par izcilo franču dziedātāju Edīti Piafu.

Kopā ar viņu atmiņās būt, vēlreiz sadzirdēt dziesmas, kas uzārda dvēseli („Milord”, „Dzīve rožainā gaismā” „Himna mīlestībai”, „Zem Parīzes debesīm” u.c.), būs lemts noklausoties koncertprogrammu „Edīte Piafa. Atmiņu nakts”.

Piafas lomā Baiba Berķe; kopā ar Piafu uz skatuves mūziķi ar krāšņo un savdabīgo tembru instrumentiem: vijoli (Indulis Cintiņš, LNSO), akordeonu (starptautisku konkursu laureāte Jūlija Skipore) un kontrabasu (Viktors Veļičko, LNSO).

Visu programmu kopā turēs muzikoloģes Karinas Bērziņas stāstījums.

* Pasākumu atbalsta VKKF, Madonas novada pašvaldība