Aicinām uz pasākumu „Kas var mani aizdziedāt”

Ziņa publicēta 14.01.2014
Ceturtdien, 23. janvārī plkst. 17:30. aicinām visus interesentus uz UNESCO projekta „Stāstu bibliotēkas” pirmo pasākumu „Kas var mani aizdziedāt”.

2013. gada rudenī Madonas novada bibliotēka  iesniedza  pieteikumu  UNESCO Latvijas nacionālajai komisijai par dalību projektā    „Stāstu bibliotēkas”.

Izvērtējot iesniegto projektu ,žūrijas komisija pieņēma lēmumu uzņemt Madonas novada bibliotēku  UNESCO LNK tīklā „Stāstu bibliotēkas”, izceļot uzsāktās un plānotās aktivitātes, kas vērstas uz lokālā mantojuma izzināšanu, izcelšanu un saglabāšanu.

2013. gadā Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā organizēja pasākumus („Esi mans draugs”, „Pasakas lieliem un maziem” u.c) un radošās darbnīcas  ģimenēm ( „Lieldienas gaidot”, „Dāvanas pašu rokām”). Izanalizējot apmeklētāju ieteikumus un atsauksmes, secinājām, ka šādas aktivitātes ir nepieciešamas vietējai sabiedrībai.

‍Tāpēc ceturtdien, 23. janvārī plkst. 17.30. aicinām visus interesentus uz pirmo pasākumu „Kas var mani aizdziedāt”.

Līga Fiļipova
‍Bērnu literatūras nodaļas vadītāja