Jau rīt skatuves runas konkursa Vidzemes atlases kārta

Ziņa publicēta 07.04.2014
Otrdien, 8.aprīlī plkst. 12:00 Madonas novada bibliotēkā notiks skatuves runas konkurss  10.-12. klašu vidusskolēniem „Vijoles stīga, zemeņu stīga, / zem saules pasaule simtskanīga” /B.Martuževa/, kas veltīts Broņislavas Martuževas dzejai.

Jau februāra sākumā Madonas novada bibliotēka izsludināja skatuves runas konkursu 10.-12. klašu vidusskolēniem Latvijā:  „Vijoles stīga, zemeņu stīga, / zem saules pasaule simtskanīga” /B.Martuževa/, kas veltīts Broņislavas Martuževas dzejai.

Konkursa mērķis ir nostiprināt skolēnos patriotisma jūtas pret savu dzimto zemi un dot skolēniem iespēju attīstīt savus talantus un radošās spējas, konkursa moto „Es skanu, Latvijā skanu!”.

Šobrīd Vidzemes zonas konkursa atlases kārtai  pieteikušies 15 jaunieši, bet pieteikšanās turpinās vēl līdz dienas beigām.

Vidzemes kārtu vērtēs profesionāla žūrija: A.Egliena, V.Miška, Sk.Strade, I.Kraukle, S.Radiņa.

Skatuves runas konkurss izsludināts visā Latvijā - Kurzemē, Zemgalē, Latgalē un Vidzemē. Uz 2. posmu tiek izvirzīti 3 labākie dalībnieki no katras zonas. Konkursa 2. posms notiks 23. aprīlī Madonā - B.Martuževai veltītajā novadpētniecības konferencē.