Lursoft piedāvājums "Studenta komplekts"

Ziņa publicēta 28.04.2014

Visām Latvijas pašvaldību publiskajām bibliotēkām bez abonēšanas maksas jau vairākus gadus ir pieejama  Lursoft Laikrakstu bibliotēkas datubāze.

Kā zinām, Lursoft datubāzē ir ietverti vēl daudzi citi studiju un pētnieciskajam darbam nepieciešami resursi, kas pieejami tikai pa maksu.

Informējam Jūs, ka  Lursoft izstrādājis izglītības iestāžu studentiem īpašu piedāvājumu, kas ļauj saņemt nepieciešamos datus sekmīgākai studiju darbu izstrādei.

Aktivizējot pieeju, studentam tiek dota iespēja divu mēnešu periodā saņemt studiju darbu izstrādei nepieciešamo informāciju par uzņēmumiem, to finanšu rādītājiem, saistītajām personām u.c.

Detalizētu informāciju skatīt ŠEIT.

Agrita Sagalajeva

Projekta "Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām" koordinatore