Iesaistoties Vislatvijas akcijās

Ziņa publicēta 30.05.2014
29.maijā Madonas novada bibliotēka iesaistījās divās Vislatvijas akcijās – Lasīšanas diena un „Strādā jebkur!” diena.

Lasīšanas diena notika ceturtdien, 29. maijā no plkst. 12:00 līdz 12:15, kad visās vietās Latvijā ikviens tika aicināts lasīt savu līdzpaņemto mīļāko grāmatu cietos vākos vai e-grāmatu lasītājos, uzaicināt lasāmbiedrus un dalīties lasītpriekā.

Madonā Lasīšanas dienas akcija notika zaļajā zonā pie Madonas novada bibliotēkas, tajā iesaistījās pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis” bērni un audzinātājas, kā arī bibliotēkas apmeklētāji.

Savukārt "Strādā jebkur!" dienas 2014 akcija visā Latvijā notika 29. maijā no plkst. 13:00 līdz 15:00. Madonas novada bibliotēka saviem apmeklētājiem svaigā gaisā – ārā pie bibliotēkas - piedāvāja izmantot datorklases klēpjdatorus.

Jāteic, ka laikapstākļi nebija pateicīgākie šādu akciju norisei, taču spītējot īslaicīgajiem nokrišņiem un aukstumam, Madonas novada bibliotēkas apmeklētāji labprāt iesaistījās gan Lasīšanas dienas, gan „Strādā jebkur!” akcijā un atzina, ka vasarā labprāt šādu iespēju izmantotu biežāk.

‍Informāciju apkopoja:
‍Daiga Lapiņa,
‍ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja