Aktualitātes septembrī

Ziņa publicēta 02.09.2014
Arī bibliotēkā startējam jauno - rudens sezonu. Jauni izaicinājumi, jaunas idejas, jauns darba spars, jaunas grāmatas, žurnāli un avīzes. Uz tikšanos bibliotēkā!

Madonas novada bibliotēkas darbinieki pavasarī iesniedza projekta pieteikumu Vidzemes projektu konkursā „Latvijas valsts mežu atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2014”. Valsts Kultūrkapitāla fonda padome no konkursā kopumā iesniegtajiem 83 projektiem, apstiprinājusi 31 projektu pieteikumu, t. sk.,  mūsējo:  „Mijiedarbība  un mērogs: autors - lasītājs - aktieris - mākslinieks - Dzejas dienu pasākumā Madonā”, kura ietvaros:

• 15. septembrī plkst. 17:00 Madonas novada bibliotēkā Dzejas dienu pasākums  Pasaules ceļos sasildīs Tevi viens vārds!"/L. Briedis/. Tikšanās ar mūsu novadnieku – dzejnieku, literatūrzinātnieku, tulkotāju Leonu Briedi. L. Brieža dzeju runā Latvijas teātru aktieri – mūsu novadnieki.
  • 15. septembrī plkst. 15:00 Mētrienas pagasta bibliotēkā (Skolas iela 7, Mētrienas pagasts, Madonas novads) Dzejas dienu pasākums Mana bērnība, ved mani uz mājām!". Tikšanās ar dzejnieku – novadnieku Leonu Briedi.
Abonementā:

Izstādes rakstniekiem, dzejniekiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem:
* „Mūsu laikmeta ainiņas” : Reinim Ādmīdiņam 75;
* „Savā zemē” : Ernestam Aistaram 115

Tematiskās izstādes
‍* „Zinību diena, 1. septembris”;
‍* „Pasaules tūrisma diena,  27. septembris”

Uzziņu lasītavā:

Izstāžu cikls novada autoriem – šī gada jubilāriem
‍„- mana bērnība,
‍‍ved mani tad uz mājām tām
‍un birztalām.”/L. Briedis/
‍Leonam Briedim – 65

Tematiskā izstāde:
‍* „Cerību laiks” - 12. Saeimas vēlēšanas gaidot

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

Izstādes:
‍*  „Runājot Eiropas valodās”