Mūsu stiprums - mūsu cilvēki

Ziņa publicēta 07.05.2015
Sadarbībā ar Praulienas pagastu visu maija mēnesi Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē būs apskatāma izstāde, veltīta Artim Kumsāram (1942-2013) - izcilam mūsu novadniekam, ilggadējam Madonas mūzikas skolas direktoram, folkloristam, kora un simfoniskā orķestra diriģentam, sabiedriskajam darbiniekam un savas zemes patriotam, Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiras Atzinības krusta kavalierim.

Laipni aicinām apmeklēt izstādi, kurā izvietots foto un informatīvais materiāls, kas vēsta par Arta Kumsāra ģimeni, apzināto folkloras mantojumu, viņa devumu kora un kokļu spēles attīstībā. Līdz šim izstāde bija skatāma Praulienas pagastā.

Paldies par iespēju izstādi skatīt pie mums - Madonas novada bibliotēkā! Paldies par ieguldīto darbu izstādes tapšanā Lilitai Cimdiņai, Ainai Pidikai, Sarmītei Lazdiņai.

‌Sarmīte Radiņa,
‌Galvenā bibliotekāre