Sacensība Wi-Fi lietotājiem beigusies

Ziņa publicēta 05.07.2010
1.jūlija vakarā vairāk kā 40 Latvijas publiskajās bibliotēkās notika Publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” Wi-Fi lietotāju sacensības „Bezvadu zemene”, pulcinot lielāku vai mazāku brīvprātīgo dalībnieku skaitu. Madonas novada bibliotēku šajās sacensībās pārstāvēja divas burvīgas un inteliģentas meitenes – Signe Seškena un Mairita Sproģe.

Lai gan mūsu drošsirdīgās pārstāves izlozes kārtībā netika pie galvenās balvas – jauna portatīvā datora, Mairita tomēr ieguvusi 3td maisiņu „Eju uz bibliotēku” un piezīmju grāmatu.

Šīs sacensības mērķis bija vērst iedzīvotāju uzmanību iespējai bez maksas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā izmantot bezvadu internetu (Wi-Fi) arī ārpus bibliotēkas telpām un darba laika, līdz pat 100m rādiusā pie bibliotēkas.

Sīkāku informāciju par šo pasākumu iespējams atrast Valsts aģentūras „Kultūras informācijas sistēmas” tīmekļa vietnē www.kis.gov.lv.

Jācer, ka šāda veida sacensības tiks rīkotas biežāk un arī iedzīvotāju atsaucība nākošreiz būs vēl lielāka!

Raksta un fotogrāfiju autore: Daiga Lapiņa