"Mūsu siltumsētā"

Ziņa publicēta 14.09.2015
Centurtdien, 17.septembrī 17:00 Madonas novada bibliotēkā svinēsim svētkus dzejniekiem, 2015.gada jubilāriem, novadniekiem.

Pirms trim gadiem gan autoru, gan interesentu atsaucību iemantoja pasākums „Rudenāji”, kurā tika izgodāti novada autori – 2012. gada jubilāri. Madonas Grāmatu draugu biedrība, sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku, aicina dzejas lasītājus paviesoties 17. septembrī 17:00 „Mūsu siltumsētā”. Pasākums noritēs Madonas novada bibliotēkā, kad tiks svinēti svētki dzejai un 2015. gada jubilāriem novadniekiem: Dainai Grūbei, Dzidrai Bogatirevai, Oļģertam Skujam, Sarmītei Radiņai. Dzeja, mūzika, intervijas, video, apsveikumi, kopīga vakarēšana – tas viss var iepriecināt arī Tevi, ja atnāksi uz pasākumu, kurā laipni gaidīts ikviens.