Novembra izstāde

Ziņa publicēta 03.11.2015
Novembrī laipni aicinām Madonas novada bibliotēkas konferenču zālē uz Tautas tēlotājmākslas studijas “Madona” izstādi “Gaismas un krāsas sačukstas latviski”. Šoreiz pārstāvētie autori ir: L.Bodniece, R.Zepa (Jakovele), Dz.Lapsa, A.Briede, M.Žube, E.Staune u.c. Šīs izstādes moto pamato studijas vadītāja Līga Kalniņa: “Darbi tapuši Latvijas krāsās, gaismās, tepat – Latvijā, tādēļ arī novembrī piedāvājam šīs noskaņas apmeklētājiem.”

Studija tikko nosvinējusi 40 gadu jubileju ar garšu un krāsu vakaru, darbu izstādes bijušas skatāmas gan Madonas novada domē, gan Nodarbinātības valsts aģentūras Madonas filiālē, gan  Krūmiņa beķerejā un, protams, arī studijas mājvietā - Madonas pilsētas kultūras namā.

Izstādes atklāšana Madonas novada bibliotēkā 6.novembrī 17:00.

Sarmīte Radiņa