Sveicam svētkos!

Ziņa publicēta 18.12.2015
Priecājamies, ka arī šo gadu bijāt kopā ar mums, paldies par katru jūsu apmeklējumu, par vēlmi lasīt, meklēt un izzināt, par pacietību un sapratni, meklējot vēlamo. Lai nezūd lasītprieks un neizsīkst zinātkāre! Būsiet gaidīti arī nākamajā, Madonas 90 gadu jubilejas gadā!

Lūk,  saraksts ar jūsu visvairāk lasītākajām grāmatām:
  •  Larka, Sāra. Maoru zelts : triloģijas pirmā grāmata
  • Linka, Šarlote. Lapsas ielejā
  • Blaua, Līga. Harijs Spanovskis. Nekas jau nebeidzas..
  • Zatlers, Valdis. Kas es esmu
  • Larka, Sāra. Kauri koka ēnā
  • Ārčers, Džefrijs. Ar svešu vārdu
  • Railija, Lūsinda. Lavandu dārzs
  • Reinsone, Sanita. Meža meitas
  • Aherna, Sesilija. Līdz varavīksnei
  • Ābele, Inga. Klūgu mūks
  • Līce, Anda. Lielais lakats
  • Martēna-Ligāna, Agnese. Laimīgie lasa grāmatas un dzer kafiju
  • Bērziņš, Māris, Svina garša

Jūsu visvairāk lasītie žurnāli:

• Citāda Pasaule,
  • Privātā Dzīve,
  • Māja,
  • Vakara Ziņas,
  • Zintnieks,
  • Kas Jauns,
  • Ieva,
  • Ievas veselība,
  • Praktiskais Latvietis,
  • IR,
  • Patiesā dzīve,
  • Veselība

2015. gads Bērnu literatūras nodaļai bijis radošs un darbīgs – notikuši ģimeņu vakari, radošās darbnīcas un citas aktivitātes, kas mudināja bērnus un jauniešus iepazīt daudzveidīgo grāmatu pasauli.

Prieks par mūsu čaklajiem lasītājiem – pirmskolas vecuma grupā: Emīliju Jaujenieci (izlasītas 125 grāmatas) un Eviju Sniedzi ( 117 grāmatas),  1.-4.klašu grupā: Emīliju Frolovu (146 gr.) un Evandželīnu Sultanovu (104 gr.). Visčaklākais lasītājs 5.-9. klašu grupā Adriāns Feldmanis, kurš izlasījis 119 grāmatas.

Vispopulārākie žurnāli 2015. gadā – Ilustrētā junioriem un Astes.

Paldies visiem mūsu šī gada viesiem, kas atrada laiku, lai atbrauktu uz tikšanos Madonas novada bibliotēkā. Gads tiešām bijis bagāts, jo mūspusē viesojās gan karsto punktu žurnālists Atis Klimovičs un LTV raidījuma „100 g kultūras” vadītāja Kristīne Želve, gan JRT aktieris Gundars Āboliņš un dziedātājs Ainars Mielavs, rakstniece Inguna Bauere un fotogrāfs Valts Kleins, LNT aktieris Ivars Puga un Latvijas Radio un televīzijas žurnālists Kārlis Streips, gan redaktore, dzejniece Daina Grūbe, dzejnieki Dzidra Bogatireva un Oļģerts Skuja, dabas pētnieks Guntis Eniņš, bērnu grāmatu autores Evija Gulbe, Inguna Cepīte, gan Grāmatu svētku ietvaros – eksprezidents Valdis Zatlers, autore  Linda Šmite, māksliniece Gundega Muzikante, Nacionālā botāniskā dārza direktors Andrejs Svilāns, autore Iluta Plotņikova, māksliniece Elita Patmalniece.

Paldies par labiem vārdiem pasākumu apmeklētājiem! Paldies sadarbības partneriem!

Daudz patīkamu brīžu gan svētkos, gan ikdienā vēl Madonas novada bibliotēkas kolektīvs, direktore Imelda Saulīte