Fotokonkurss „Mana mīļākā vieta Madonā”.

Ziņa publicēta 05.04.2016
Madonas novada bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā „Mana mīļākā vieta Madonā.” Konkurss norit Madonas pilsētas 90. jubilejas gadā, tas mudina ikvienu: gan profesionālu fotogrāfu, gan amatieri, vietējo iedzīvotāju vai viesi pamanīt, ieraudzīt, iemīlēt vidi un pilsētu, kur esi gaidīts.

Konkursa mērķi: pilsētas atpazīstamības veicināšana, iespēja attīstīt savus talantus un radošās spējas.
  Vērtēšanas kritēriji:  foto stāsts, domas atklāsme, kompozīcija, pilsētvides atpazīstamība.

Konkursa darbu iesniegšanas laiks un vieta: 04. 04. – 24. 04. 2016. – Madonas novada bibliotēka, Madona, Skolas iela 12.

Laipni aicinām pārskatīt savus fotogrāfiju krājumus – gan senākus, gan pavisam jaunus, melnbaltus vai krāsainus, lai atlasītu konkursam 1-2 fotogrāfijas JPG A4 formātā un atnestu iesniegšanai bibliotēkā fotokonkursam, norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru.

No 25. aprīļa iesniegtās fotogrāfijas tiks izvietotas fotoizstādē Madonas novada

bibliotēkas konferenču zālē, kur būs apskatāmas visu maiju un jūniju.

No 26. aprīļa līdz 4. maijam fotokonkursa darbus vērtēt aicināti fotoizstādes un

bibliotēkas apmeklētāji, nobalsojot par konkursa nosacījumiem atbilstošāko, interesantāko fotogrāfiju;

5. maijā fotokonkursa „Mana mīļākā vieta Madonā” noslēguma pasākums Madonas novada bibliotēkā, kad apbalvosim uzvarētājus – 1.-3. vietu ieguvējus.

Informējam, ka foto var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

Kontaktpersonas telefons, adrese: Madonas novada bibliotēkas galvenā bibliotekāre Sarmīte Radiņa, adrese: Skolas iela 12, Madona, Madonas novads, LV-4801, T.: 64821050, mob. t.: 28674251, e-pasts: aperire@inbox.lv.

Vēlam veiksmi apturēt mirkli!

‌Atveriet šo saiti, lai lejupielādētu konkursa nolikumu!

Sarmīte Radiņa – Madonas novada bibliotēkas galvenā bibliotekāre