Brīvdabas pasākums ģimenēm “ES zaļai Latvijai”

Ziņa publicēta 18.05.2017
2.jūnijā no 10:00 līdz 13:00 zaļajā zonā pie Madonas novada bibliotēkas notiks brīvdabas pasākums ģimenēm "ES zaļai Latvijai".

Jau 7.gadu Madonas pilsētas svētku ietvaros zaļajā zonā pie Madonas novada bibliotēkas tiek rīkotas brīvdabas aktivitātes ģimenēm, pulcinot simtiem lielu un mazu pilsētas svētku svinētāju.

Šī gada pasākuma laikā būs unikāla iespēja tuvumā apskatīt gaisa balona grozu; iesaistīties aktīvās nodarbībās par meža tēmu kopā ar Danutu Kiopu no Meža konsultāciju pakalpojumu centra apmācību centra “Pakalnieši”; iepazīties ar Stafecku ģimenes bišu saimi no z/s “Kalna Maruškas” un iejusties bitenieka arodā; izstaigāt sajūtu taku dažādām maņām un izspēlēt atjautības spēli, kurā jāatpazīst dabas veltes. Bet svētku noslēgumā visi kopā baudīsim Zaļo zupu.

Visas brīvdabas pasākuma aktivitātes tapušas “Europe Direct” projekta ietvaros.

Gaidīsim ikvienu svētku svinētāju!

Informāciju sagatavoja:
‌Daiga Poča-Lapiņa
‌ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja