Rīt 10:00 tiekamies pie bibliotēkas un svinam pilsētas svētkus!

Ziņa publicēta 01.06.2017
Piektdien, 2.jūnijā no 10:00-13:30 zaļajā zonā pie Madonas novada bibliotēkas notiks brīvdabas pasākums bērniem un ģimenēm “ES zaļai Latvijai”.

10.00 pasākuma atklāšana;

No 10.30 gaisa balona groza apskate;

10.30 - 13.00 aktivitātes ģimenēm "ES zaļai Latvijai":

• ‌Meža ABC - aktivitātes par meža tēmu kopā ar Danutu Kiopu no Meža konsultāciju pakalpojumu centra apmācību centra “Pakalnieši”.
  • ‌Dabas aptieka -  iepazīšanās ar Stafecku ģimenes bišu saimi no z/s “Kalna Maruškas” un iespēja iejusties bitenieka arodā.
  • Zaļās sajūtas - iespēja izstaigāt sajūtu taku dažādām maņām.
  • Ēdam zaļi - atjautības spēle, kurā jāatpazīst dabas veltes.
  • Madonas šķiratlons – iespēja pārbaudīt savas zināšanas atkritumu šķirošanā.

Bibliotēkas vestibilā būs iespēja noskatīties video par Vislatvijas šķiratlonu, kā arī fotomirkļus no Madonas novada bibliotēkas organizētajām aktivitātēm pilsētas svētku ietvaros no 2009.-2016.gadam.

Bērnu literatūras nodaļā savas zināšanas varēsiet pārbaudīt ar Latvijas Zaļā punkta Lielo šķirošanas mīklu, kā arī salikt puzzles ar Latvijas dabas skatiem un dabas veltēm, kā arī spēlēt spēles un jautri atpūsties.

13.00 Noslēgums ar Zaļo zupu.

‌Visas pasākuma aktivitātes tapušas "Europe Direct" projekta ietvaros.

‌Gaidīsim visus svētku svinētājus - gan lielos, gan mazos!