SIA „LĪGATNES PAPĪRS” IZSLUDINA MAKULATŪRAS SAVĀKŠANAS KONKURSU BIBLIOTĒKĀM, MUZEJIEM UN ARHĪVIEM!

Ziņa publicēta 08.06.2017
Jau trešo gadu SIA „Līgatnes papīrs” rīko īpašu makulatūras savākšanas akciju un dod iespēju bibliotēkām, muzejiem un arhīviem no visas Latvijas bez maksas nodot uzkrāto makulatūru - no aprites izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus, izlietoto biroja papīru, avīzes, bukletus un cita veida makulatūru.

Aicinām ikvienu bibliotēkas apmeklētāju vai garāmgājēju iesaistīties Makulatūras savākšanas konkursā un sev nevajadzīgās grāmatas, periodiskos izdevumus, izlietoto biroja papīru, avīzes, bukletus un cita veida makulatūru nest uz bibliotēku un kopīgiem spēkiem cīnīties par galveno balvu savai bibliotēkai!

‌Jau brīvdabas pasākumā ģimenēm "ES — zaļai Latvijai" apguvām pareizas atkritumu šķirošanas pamatus, tāpēc laiks turpināt - sašķiroto papīru un kartonu apkopot vienuviet - Jums tuvākajā bibliotēkā.

‌Makulatūru uz Madonas novada bibliotēku iespējams piegādāt bibliotēkas darba laikā:

• ‌darba dienās: 10:00-18:00, ‌
  • sestdienās: 9:00-15:00.