Veidosim kopīgu Eiropas nākotni Madonā

Ziņa publicēta 31.10.2017
30.oktobrī ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju tika parakstīts līgums par sabiedrības informēšanu par ES jautājumiem, kura ietvaros Eiropas Savienības informācijas punkts Madonā, kas izvietots Madonas novada bibliotēkā, līdz novembra beigām uzņemas noorganizēt pasākumu ciklu “Veidosim kopīgu Eiropas nākotni Madonā”.

Pasākumu cikla ietvaros 8.novembrī notiks ceļojošās izstādes “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis” atklāšana un tikšanās – diskusija ar žurnālisti, Latvijas Radio un LTV raidījumu vadītāju Sandru Kropu.

Savukārt, 25.novembrī plānota ģimeņu tikšanās “Kultūras mantojuma pielietojums 21.gadsimtā”.

Visas pasākumu cikla aktivitātes tiks līdzfinansētas ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

‌Daiga Poča-Lapiņa

Madonas novada bibliotēkas ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja;

Eiropas Savienības informācijas punkta Madonā koordinatore