Seminārs aprīlī

Ziņa publicēta 14.04.2011
13.aprīlī Madonas novada bibliotēkā notika seminārs Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu bibliotēku darbiniekiem.

Bibliotēku darbinieki papildināja savas zināšanas par Lursoft IT datu bāzes „Laikrakstu bibliotēka” izmantošanu un lietderību, noklausoties SIA „Lursoft IT” klientu konsultanta Toma Žunnas atraktīvo un saistošos lekciju.

Madonas novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre Sarmīte Radiņa visiem klātesošajiem stāstīja kā pareizi veidot, izkārtot un noformēt izstādes bibliotēkā.

Semināra runāja Madonas novada bibliotēkas direktore Imelda Saulīte un aicināja bibliotēku darbiniekus uz diskusiju par aktuālo šodien.

Bet direktores vietniece metodiskajā darbā Daiga Puķīte dalījās iespaidos par Latvijas bibliotēku biedrības 10. kongresa pirmās dienas atziņām, izvirzīja secinājumus par aizritējušajiem Grāmatu svētkiem, kā arī risināja citus aktuālus jautājumus bibliotēku darbā.

Nākošais seminārs notiks 11.maijā un tas, kā jau ierasts, būs veltīts Eiropas dienai.

Informāciju sagatavoja: Daiga Lapiņa