AKTIVITĀTES SEPTEMBRA MĒNESĪ

Ziņa publicēta 31.08.2018
Septembra mēnesī gaidīsim Madonas novada bibliotēkā, lai kopīgi atzīmētu Dzejas dienas un Eiropas Valodu dienu, aplūkotu izstādes un izvēlētos izdevumus.

IZSTĀDES

Abonementā

01.09. - 29.09. Dzejas dienas zem Latvijas saules;

17.09. – 31.10. “Mana Latvija no četriem novadiem austa” - Izstaigāt Zemgali; izstādes noslēgumā izspēlējam spēli ”Izzini Zemgali”.

Uzziņu lasītavā
01.09. - 29.09.
Zināšanas ir daudz iedarbīgākas par visiem ieročiem /Stīvs Berijs/.

Europe Direct informācijas punkts Madonā

01.09. - 29.09. Izstāžu cikls  “2018. - Eiropas Kultūras mantojuma gads”.

Konferenču zālē

01.08. – 10.09. Ritas Zepas personālizstāde;

11.09. – 29.09. Latvijas Nacionālās bibliotēkas ceļojošā izstāde “Pieķerts lasot!” un Madonas novada bibliotēkas organizētā fotokonkursa “Pieķerts lasot!” fotogrāfiju izstāde.

Bērnu literatūras nodaļā

03.09. – 28.09. “..tu lasi- un nebeidzas pasaules stāsti”- Inesei Zanderei – 60.

PASĀKUMI

13.septembrī plkst. 17:00 ielūdzam uz Dzejas dienu pasākumu “Vārdi par pasaulīgām lietām”. Šoreiz tā būs tikšanās ar dzejnieku, rakstnieku, žurnālistu, dziesminieku Andri Akmentiņu (īstajā vārdā Andri Grīnbergu). Šogad sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts” iznāca autora romāns “Skolotāji”, kas jau izpelnījies lielu lasītāju interesi. Būsiet gaidīti – gan rakstītāji, gan lasītāji un klausītāji.

Pasākuma ietvaros notiks arī fotokonkursa “Pieķerts lasot” labāko darbu autoru apbalvošana.

Lekcija / tikšanās Eiropas Valodu diena Madonā “ES runāju. Mani saprot”.

Laipni aicinām ikvienu interesentu!
Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja un iesūtīja: Madonas novada bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja Daiga Poča-Lapiņa.
Tel.nr: 64820912.