Projekta «Grāmatu starts» 2. nodarbība

Ziņa publicēta 13.02.2019
Šo sestdien, 16. februārī no 11:00 līdz 11:40 Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā notiks projekta «Grāmatu starts» 2. nodarbība.

„Grāmatu starts“ ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību.
Projektā aicinātas iesaistīties ģimenes, kurās aug 3-4 gadus veci bērni un kuri nav bibliotēkas klienti.
Šī būs jau otrā projekta nodarbība, šīs reizes tematika - latviešu tautas pasakas par dzīvniekiem.
Katrs bērns, kurš piedalīsies visās nodarbībās, noslēgumā saņems “Grāmatu starta” komplektu: mugursomu, lasāmgrāmatiņu un rotaļlietu - projekta simbolu pūčulēnu, kā arī brošūru vecākiem par kopā lasīšanu un bērnu lasītprieka veicināšanu.

Sīkāka informācija 64821296