Ziemeļvalstu literatūras nedēļa Madonas novada bibliotēkā

Ziņa publicēta 07.11.2019
Rudens ir bagāts- septembrī vācam izaudzēto ražu, oktobris mūs iepriecina ar košajām krāsām, bet novembris mums ir svētku mēnesis- 10. novembrī svinam Mārtiņus, 11. novembrī atzīmējam Lāčplēša dienu, bet 18. novembrī- mūsu Latvijas dzimšanas dienu.

Šogad no 11.-17. novembrim   21. reizi Ziemeļvalstīs notiks Ziemeļvalstu Literatūras nedēļa.  Šī gada  temats  “Ziemeļvalstu svētki”, kas aicina klausītājus piedalīties literārās svinībās, piedzīvojot rakstītā vārda burvju spēku.  “Pepija svin dzimšanas dienu” mūs aicina uz ballīti  Villekulas villā, kur arī zirgs un pērtiķis sēž pie galda. “Sofijas pasaulē” mēs svinam Sofijas dzimšanas dienu filozofiskā dārza ballītē, kur ir gan kafija, runas, gan mazliet sirreālisma. Un “Babetes mielasts” mūs aicina pie bagātīga franču dzīru galda, lai to izbaudītu līdz pēdējam kumosam.

Jau 16. gadu ar dažādām aktivitātēm  Madonas novada bibliotēka piedalās Ziemeļvalstu literatūras nedēļā. Šogad saviem apmeklētājiem piedāvājam iepazīties ar  mākslinieces Heli darbu izstādi “POEM°N”.

14. novembrī plkst. 10:00 (bērnu literatūras nodaļā) aicinām apmeklēt tematisku nodarbība   “Svinam svētkus Latvijai!”

15.novembrī plkst.10:00 tematiska nodarbība bērnu literatūras nodaļā

“Latvijas garša-rupjmaize”

Visu novembri klašu kolektīvus aicinām apmeklēt  bērnu literatūras nodaļu, lai kopīgi svinētu Pepijas dzimšanas dienu un piedalītos izzinošā nodarbībā par maizi. ( iepriekš piesakoties pa t.64821926).


Līga Fiļipova, MNB BLN vadītāja, 64821926