Sākam gaidīt svētkus!

Ziņa publicēta 22.11.2019
Laiks ir kaut kas tāds, ko neviens nespēj ietekmēt, tas plūst neatkarīgi no mums. Nemanāmi iestājies gada tumšākais un drēgnākais laiks. Pavisam drīz sāksim gatavoties Ziemassvētkiem un ir īstais brīdis sākt izvērtēt šo gadu, lai saprastu, ko vēlamies paturēt savā atmiņā, ko aizmirst un ko vēl varam paspēt izdarīt.

Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļai 2019. gads ir bijis ļoti darbīgs, dažādām aktivitātēm piepildīts. Priecājamies, ka bērni un jaunieši lasa, piedalās dažādos konkursos, ka arvien vairāk ģimeņu iesaistās lasīšanas veicināšanas programmās un bibliotēkas aktivitātēs.

30. novembrī plkst. 11:00- 12:30 aicinām uz šī gada pasākumu cikla “Stāsti par mums pašiem” noslēdzošo nodarbību. Teiksim “paldies” aktīvākajām ģimenēm un ilggadējiem sadarbības partneriem.

Vai krāsainās smiltis var izmantot Ziemassvētku dekoros? To uzzināsiet, ja atnāksiet un piedalīsieties. Radošo nodarbību vadīs Sandra Pulkstene (ja iespējams, tad līdzi jāņem pva līme un otiņa).

Sāksim gaidīt un gatavoties svētkiem kopā! Būs bibliotēkas tēja un našķi!

Pasākumu atbalsta komforta meistari - SIA Lonas Latvija.

Līga Fiļipova,

Madonas novada bibliotēkas