Viena diena bibliotēkas dzīvē

Ziņa publicēta 10.12.2019
No 9. līdz 15. decembrim visā Latvijā norisinās akcija “Viena diena bibliotēkas dzīvē” jeb LibdayLV.

Tā ir Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas (LBB JSS) organizēta akcija, kas Latvijas bibliotēkās norisinās kopš 2012. gada.

Madonas novada bibliotēka arī šogad iesaistījusies šajā akcijā “Viena diena bibliotēkas dzīvē”. Visu nedēļu ierastos aktivitāšu stāstus papildināsim arī ar bibliotēkas “aizkulisēm”, stāstot par to, kas apmeklētāju acīm ne vienmēr pamanāms.

Piemēram, šogad Madonas novada bibliotēku kā prakses vietu izvēlējušies 6 praktikanti. Arī šobrīd pie mums praksi iziet Ieva no mācību centra BUTS, apgūstot jaunas prasmes, kā arī palīdzot mums tikt galā ar dažādiem tehniskiem un praktiskiem darbiem.

‌Daiga Poča-Lapiņa
‌Pakalpojumu nodaļas vadītāja