Patriotiskās dzejas konkurss “Latvija, cik daudz Tev vēlos teikt!” 5.-12. klases skolēniem

Ziņa publicēta 16.04.2020
Ja esi 5.-12.klases skolēns, šī informācija domāta tieši Tev!

Marta sākumā Preiļu Galvenā bibliotēka sadarbībā ar Preiļu novada domi un Eiropas parlamenta deputāti, prof. Inesi Vaideri izsludināja patriotiskās dzejas konkursu "Latvija, cik daudz Tev vēlos teikt!" 5.-12. klases skolēniem. Konkursa patrons ir režisors, novadnieks Jānis Streičs.

Piedaloties un uzvarot konkursā, gūsti iespēju saņemt vērtīgas balvas no Eiropas Parlamenta, piedalīties Aivara Eipura dzejas meistarklasē vai viesoties pie Eiropas parlamenta deputātes Ineses Vaideres.

Nenokavē! Ja jūti sevī radošo garu un vēlmi sevi apliecināt literārā jomā, izmanto laiku, kas liek mums visiem apstāties, ieklausīties, saprast, sasparoties un izvērtēt dzīves vērtības, raksti un sūti savus dzejoļus līdz 30.aprīlim elektroniski uz preilu.biblioteka@preili.lv ar norādi "Patriotiskās dzejas konkursam".

Plašāka informācija konkursa nolikumā.

Vēlam veiksmi radošajā procesā!

Ilona Skorodihina

Preiļu Galvenās bibliotēkas vadītāja,