Tikšanās ar ornitologu Viesturu Ķeru

Ziņa publicēta 04.08.2020
Madonas novada bibliotēka sāk realizēt VKKF atbalstīto projektu "Kāpj no plaukta grāmata…", tikšanās ar bērnu grāmatu autoriem Madonas novadā. Pirmā projekta aktivitāte- tikšanās ar ornitologu Viesturu Ķeru, grāmatas "Meža meitene Maija" autoru notiks 14.augustā plkst.13:00 Jaunkalsnavā, Alunāna parkā, sadarbībā ar Kalsnavas pagasta bibliotēku

Šogad  Viesturs Ķerus saņēmis Baltvilka  balvu "Jaunaudze" par debiju bērnu un jauniešu literatūrā.

Ornitologs Viesturs Ķerus pazīstams kā viens no Latvijas Ornitoloģijas biedrības vadītājiem, neatlaidīgs putnu advokāts cīņā pret mežu izciršanu un izteiksmīgs publicists. "Meža meitene Maija" ir humāna un jūtīga, no klišejām brīva, zināšanās balstīta proza. Sapludinot paša bērnībā piedzīvoto, savu bērnu dzīves epizodes un biologa zināšanas, autoram izdodas radīt dzīvas, ticamas ainas, kas var palīdzēt ģimenēm veidot cieņpilnas attiecības ar dabu.

Aicinām ikvienu interesentu atlicināt laiku un atnākt!