Eiropas diena- Atvērto durvju diena Madonas novada bibliotēkā

Ziņa publicēta 03.05.2022
Eiropas dienā -Atvērto durvju dienā Madonas novada bibliotēka piedāvās dažādas aktivitātes. Lekciju "Latvijas valsts aizsardzības sistēma un sabiedrības loma tajā- Kā rīkoties krīzes gadījumā?",vadīs lektore Baiba Bļodniece, Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre. Lekciju "Skats nākotnē ar pamatu šodienā "- vēsturnieks Gatis Krūmiņš, savukārt par pensijām lekcijā "Latvijas pensiju sistēma Latvijā" runās Aiva Dance, Latvijas pensiju sistēmas dalībnieku asociācijas projektu vadītāja. Pasākuma dalībnieki varēs piedalīties tiešsaistes aktivitātē "Ko tu zini par Eiropas Savienību", bet bērni tiks aicināti izkrāsot "Eiropas puzli". Eiropas dienas dalībnieki pusdienās tiks cienāti ar kopīgo Eiropas zupu!