Aicinām uz semināru “Ar viedumu medijpratībā”

Ziņa publicēta 01.08.2022
10.augustā 11:00 aicinām uz Madonas novada bibliotēku, lai iesaistītos seminārā “Ar viedumu medijpratībā”. Seminārs tapis senioru un bibliotekāru medijpratības kompetences projekta ietvaros.

Semināra programmā:

1.DAĻA: SEMINĀRS “SENIORU MEDIJPRATĪBA BIBLIOTĒKĀS UN ĀRPUS TĀM”

• Medijpratība – mūžizglītība mums pašiem

Emīls Rotgalvis, LNB medijpratības projektu koordinators

• Reģionālais laikraksts – vistuvāk iedzīvotājiem

Laura Kovtuna, laikraksta “Stars” žurnāliste

• Senior, uzmanies! Viltus ziņu audēji nesnauž!

Lilita Kalnāja, Latvijas Senioru kopienu apvienības valdes priekšsēdētājas vietniece

Pārtraukums: 30 min.

2.DAĻA: DALĪBNIEKU, BIBLIOTEKĀRU UN KLAUSĪTĀJU DISKUSIJA

Jautājumi un atbildes

Projekta mērķis: Pilnveidot Latvijas senioru medijpratības zināšanas un gatavību saskarsmē ar dezinformāciju un krāpnieciskiem ziņojumiem. Meklēt jaunus saskares punktus starp reģionu bibliotekāriem un bibliotēku senioru auditoriju, iedvesmojot jaunām aktivitātēm medijpratības jomā.

Projekta mērķauditorija: Latvijas reģionu bibliotēku darbinieki, reģionos dzīvojošie seniori un viņu ģimenes locekļi.

Organizatori: LNB Bibliotēku attīstības centrs, Madonas novada bibliotēka, Latvijas Senioru kopienas apvienība

Projekta norisi atbalsta: Kultūras ministrija