Saulaini sveicieni pirmajā rudens dienā!

Ziņa publicēta 23.09.2022
Šī brīža aktualitātes Madonas novada bibliotēkā:

🍁Latvijas Bankas simtgadei veltītā Izstāde “No Ventspils līdz Valkai. Latvijas Banka novados (1922-1940)”. Izstāde veidota tā, lai caur fotogrāfijām, dokumentu fragmentiem, laikrakstu izgriezumiem, īsiem secinājumiem atklātos vēsturiskais fons, kādā veidojās un strādāja Latvijas Banka – gan Madonā, gan pārējās 23 bankas nodaļās tā laika Latvijā.
🍁Aicinām vecāko klašu skolēnus uz Eiropas Valodu dienas aktivitāti - Eiropas stunda bibliotēkā, kurā kopīgi izzināsim dažādus ar valodām saistītus faktus, piedalīsimies viktorīnās, ieklausīsimies pieredzes stāstos, ielūkosimies vārdnīcu daudzveidībā utt.
Klašu grupas lūgums iepriekš pieteikt: 64820912.
🍁Jau šo sestdien, 24. septembrī, no plkst. 12.00 – 16.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē norisināsies Skaļās lasīšanas sacensību fināls. Turēsim īkšķus par Dāvi Dūdu no Varakļānu vidusskolas, kurš šogad pārstāvēs Madonas reģionu!
🍁Madonas novada bibliotēka ir saņēmusi VKKF finansiālu atbalstu projektam “Lasām kopā: tikšanās ar bērnu grāmatu autoriem Madonas reģionā” . Pirmā tikšanās jau 30. septembrī Madonas Valsts ģimnāzijā ar grāmatas “Draņķozols” autori Aneti Grīnbergu.
🍁Šī rudens novitāte - ģimeņu sestdienas bibliotēkā. Pirmā tikšanās jau 1.oktobrī plkst. 11:00. Svinēsim Lelles Šarlotes 10. dzimšanas dienu un dažādās aktivitātēs aicināsim iesaistīties visas paaudzes. Īpaši aicinām pieteikties uz Scrabble čempionātu: 64821268, 29471956 (vietu skaits ir ierobežots).