Aicinām iesaistīties akcijā “SASILDĪSIM UKRAINAS KARAVĪRUS"

Ziņa publicēta 22.10.2022
Madonas novada bibliotēka (Madonā, Skolas ielā 12) un bibliotēkas Madonas novada pagastos iesaistījušās biedrības “CARITAS MADONA” akcijā “SASILDĪSIM UKRAINAS KARAVĪRUS”.

Ziema, sals, sabombardētas ēkas bez elektrības un siltuma. Kara nomocīti civiliedzīvotāji un tranšejās salstoši karavīri...

Biedrība "Caritas Madona", sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku un bibliotēkas Madonas novada pagastos aicina ziedot vilnas zeķes, cimdus, šalles, cepures un termoveļu, un līdz Lāčplēša dienai, kas ir 11.novembrī, tās nogādāt uz Madonas novada bibliotēku Madonā, Skolas ielā 12 vai uz jebkuru no Madonas novada pagastu bibliotēkām. Tālāk tās centralizēti tiks nogādātas Rīgā, un ar Biedrības "Tavi draugi" atbalstu – tālāk uz Ukrainu.

Jau iepriekš PALDIES jums par atsaucību!