Pasākums pulcē ģimenes vairākās paaudzēs

Ziņa publicēta 12.11.2022
Šodien aizvadīta jau otrā ģimeņu sestdiena bibliotēkā, pulcējot gan bērnus, gan vecākus, gan vecvecākus. Šīs dienas vadmotīvs – Latvija.

Madonas BJC leļļu teātra “Delveri” aktieri skolotājas Daces Caunes vadībā izspēlēja pasakas Sarkangalvīte un vilks modernizēto versiju, savukārt, peles cirkā rādīja patiesi bīstamus trikus, ko mājās labāk neatkārtot. 😊

Aizraujošs izvērtās mīklu minēšanas process, azartā iekrita gan lielie, gan mazie pasākuma apmeklētāji, uz dažām mīklām rodot jaunus, oriģinālus atminējumus.

Pie pašgatavotas valsts svētku piespraudes un galda dekora – karodziņa - tika ikviens ģimeņu sestdienas viesis.

Savukārt, plašo spēļu par un ap Latviju piedāvājumu bija iespēja spēlēt gan uz vietas pasākumā, gan paņemt līdzi uz mājām.

Sirsnīgs paldies leļļu teātra “Delveri” komandai par aizraujošajām izrādēm!

Un mīļš paldies ikvienam pasākuma apmeklētājam, kopīgi uzbūrām lielisku, ģimenisku un caurcaurēm latvisku sestdienu tepat bibliotēkā!

Daiga Poča-Lapiņa
Madonas novada bibliotēkas