Šī gada pirmā Ģimeņu sestdiena bibliotēkā

Ziņa publicēta 25.02.2023
Sestdienas tik baltajā rītā, mirkli pirms bibliotēkas 100.dzimšanas dienas, visi ceļi veda uz Skolas ielu 12!

Te pulcējās lasošās ģimenes vairākās paaudzēs, lai padalītos ar savu atmiņu stāstu "Ceļā uz bibliotēku". Pirmās asociācijas ar vārdu: bibliotēka, pirmās grāmatas, pašu atrastais ceļš un bērniem, mazbērniem ierādītais. Tik dažādi laikā, bet tik vienojoši.

Paldies visiem par labiem vārdiem mūsu bibliotēkai - par attieksmi, par plašo piedāvājumu, par atsaucīgiem kolēģiem, par pasākumiem!

Kad pie garā saimes galda padzerta tēja, laiks izkustēties orientēšanās un atjautības spēlē "100 gadi bibliotēkai". Viegli nebija! 😊 Izlozes kārtībā uzvarēja komanda "Jautrie lasītāji". Paldies SIM RACING Madona par sarūpēto dāvanu karti! 🚗

Tad atpūta mazajiem, krāsojot mūsu bibliotēku attēlos, risinot krustvārdu mīklu.

Kā pārsteigums - iesaiņota grāmata - noslēpums, kas nonāk ģimenēs lasīšanai un ar vērtējumu tiek gaidīta bibliotēkā atpakaļ.

Un kā sveiciens - kolēģes Lauras veidota bibliotēkas jubilejas grāmatzīme "Svinam kopā!"

Netrūka arī citu rotaļu un aktivitāšu, joprojām liela popularitāte mazāko apmeklētāju vidū ir virtuālās realitātes brillēm, izbaudot amerikāņu kalniņus un slēpošanu.

Paldies jums visiem, ka rodat ceļu uz Madonas bibliotēku!