Slēpņošanas spēle "Eiropa tepat Madonas novadā"

Ziņa publicēta 12.05.2023
Šodien, kad ar starptautisku konferenci "Eiropas vērtības: kādas tās ir un kā tās saglabāt?" Madonā atzīmējam Eiropas dienu, izziņojam slēpņošanas spēli "Eiropa tepat Madonas novadā", ko finansē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija.

Pirmdien Madonas novada bibliotēkas mājas lapā un sociālajos tīklos nopublicēsim 8 slēpņu vietas. Tās visas saistīs Eiropas Savienības projekti.

Katrā slēpņu komplektā-kastītē būs plāksne ar Ārlietu ministrijas un Madonas novada bibliotēkas simtgades logo un dzejoļa teksts. Jūsu uzdevums katrā vietā nofotografēties ar slēpņošanas plāksni un paņemt rindiņu no dzejoļa. Kad atradīsiet visus 8 slēpņošanas objektus, no teksta fragmentiem jāsaliek dzejoļa teksts, arī to jānofotografē.

Visbeidzot ar bildēm vai bilžu kolāžām jādalās sociālajos tīklos ar tēmturiem #ESslēpņošana un #EiropaMadonā, foto jāatsūta uz epastu: esip@madona.lv vai WhatsApp uz: 29471956. Slēpņošanas spēles dalībnieki piedalīsies gardu balvu izlozē no mūsu vietējiem ražotājiem.