Tikšanās ar rakstnieku Māri Ruku

Ziņa publicēta 23.01.2024
Māris Ruks ir filoloģijas doktors, 16 grāmatu autors, kurš aktīvi seko politiskajiem notikumiem Latvijā un ārzemēs un savus novērojumus ietvēris daudzās publikācijās. Lai arī galvenokārt Māra Ruka prozas darbiem raksturīgs politiski vēsturisks vēstījums, viņa grāmatas lasītājus aizrauj ar plūstoši tēlaino un raito valodu un interesantajām sižeta līnijām. Savukārt Māra Ruka dzejoļu krājumus raksturo tēmu daudzveidība, asprātība un bieži arī erotiska juteklība.

Sākot jau ar pirmo Māra Ruka grāmatu “10 mēneši ar Joachimu Zīgeristu”, rakstnieka darbi iemantojuši lielu popularitāti. Arī visas nākamās Māra Ruka grāmatas ir lasītāju augsti novērtētas un pieprasītas ne vien grāmatnīcās, bet arī bibliotēkās.

Jaunākā Māra Ruka grāmata “Melnās Saeimas spīlēs” iznāca 2023.gada nogalē. Grāmatā autors, pats strādājot Saeimā, kritiski un atklāti aplūko būtiskākos notikumus politikā, ar to saistītos cilvēkus, faktus, rezultātus un iespējas.

Laipni aicinām uz tikšanos Madonas novada bibliotēkā!