Aicinām pieteikt bērnus Lelles Šarlotes skoliņai

Ziņa publicēta 29.01.2024
Aicinām pieteikties ģimenes, kurās aug 3-4 gadus veci bērni un kuras vēlas iesaistīties kopīgajā lasīšanas piedzīvojumā.

Madonas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ir plašs un saturiski daudzveidīgs grāmatu krājums pirmskolas vecuma bērniem. Grāmatas palīdz iepazīt pasauli, attīsta iztēli un veicina valodas attīstību. Tās ir neaizstājamas, lai bērni augtu gudri un zinātkāri.  Bibliotēka ir vieta, kas paver vārtus uz krāšņo grāmatu pasauli un aicina aizraujošā ceļojumā!

Bērnu literatūras nodaļa izstrādājusi īpašu lasīšanas veicināšanas programmu 3-4gadīgiem bērniem un vecākiem “Lelles Šarlotes skola mazajiem”. Plānotas 4 nodarbības:

• kur dzīvo grāmatas?
  • tik dažādās grāmatas
  • Margaritas Stārastes pasaku valstība
  • izlaidums!

Pirmā tikšanās 17.02. plkst.10.30- 11.00  MNB bērnu literatūras nodaļā.

Vietu skaits ierobežots, tamdēļ lūgums pieteikties no 01.02.-10.02. pa tālruni 64821926.