Izbraukumseminārs novada bibliotēku darbiniekiem

Ziņa publicēta 14.06.2024
13.jūnijā Madonas novada bibliotēku darbinieki devās pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārā uz Dobeles novadu.

Izbraukumsemināra laikā tika apmeklēts Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs „Pikšas", ielūkojoties dažādās Latvijas vēstures liecībās un iepazīstot informāciju par pretrunīgi vērtēto politiķi.

Tika gūts ieskats, kā strādā Krimūnu bibliotēka, kādi ir bibliotēkas darbības virzieni un sadarbības formas. Krimūnu bibliotēka aktīvi sadarbojas ar Krimūnu tautas namu - organizējot kopīgas aktivitātes, rakstot kopīgus projektus, strādājot kopīgam mērķim - sava pagasta iedzīvotāju labā un interesēs.

Tika apmeklēta Dobeles Novada Centrālā Bibliotēka, kā arī vairāk iepazīta Dobeles pilsēta un izzināti Dobeles pils vēstures līkloči.

Annenieku bibliotēka ikvienu pārsteidza ar pamatīgo novadpētniecības darbu un ~800 eksponātu plašo kaķu kolekciju.

Seminārā tika gūtas idejas un iedvesma, lai papildinātu ikvienas Madonas novada bibliotēkas darbu.

Plašāka foto galerija.

Informāciju apkopoja:
Daiga Poča-Lapiņa
Madonas novada bibliotēkas direktores vietniece