Izglītības tehnoloģiju izmantošana mācību procesā Madonas novada bibliotēkā

Ziņa publicēta 08.10.2024
30.10.2024, Madonas novada bibliotēkā, Skolas ielā 12, notiks pasākums “IZGLĪTĪBAS TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANA MĀCĪBU PROCESĀ” ar mērķi veicināt izglītības tehnoloģiju ieviešanu un integrēšanu mācību procesā.

Pasākums paredzēts, lai iepazīstinātu izglītības iestāžu darbiniekus (pedagogus, vadības komandas) par aizraujošu un izglītojošu tehnoloģisko risinājumu izmantošanu mācību procesā, kam nav nepieciešams ieguldīt lielu laiku satura veidošanā – kā dažādas iekārtas un to izmantošana var atvieglot skolotāja darbu uzdevumu sagatavošanā, veicinot caurviju prasmju apgūšanu dažādos mācību priekšmetos.

Pasākuma ietvaros plānotas 2 darbnīcas, kurās būs iespēja ne tikai apskatīt iekārtas, bet tās izmēģināt praktiski darbojoties.

• 10.00 – 12.00 Izglītības tehnoloģiju izmantošana mācību procesā;
  • 12.00 – 13.30 Interaktīvi risinājumi mācību procesā un “mācīšanās kustībā”;
  • 12.00 – 13.30 Lāzergravēšanas izmantošana mācību procesā, atbilstoši mācību programmai un mācību tematiem;
  • 13.45 – 15.15 Interaktīvi risinājumi mācību procesā un “mācīšanās kustībā”;
  • 13.45 – 15.15 Lāzergravēšanas izmantošana mācību procesā, atbilstoši mācību programmai un mācību tematiem;

Reģistrēšanās- https://www.tomega.lv/darbnica-madona/